Fundjave e “zjarrtë” në Top Channel, startojnë emisionet më të ndjekura nga shqiptarët

9 Просмотры
Издатель
Fundjava do jetë vërtetë e zjarrtë në ekranin e Top Channel. Sot në orën 21 në ekranin tonë do keni mundësi të ndiqni premierën e spektaklit Hells Kitchen.


Në këtë sezon shef Renato ka marrë si asistentë më të mirët e konkurrenteve të sezonit të kaluar dhe premton të jetë akoma më i ashpër e kërkues për të nxjerrë më të mirën në talentin e konkurrentëve të Hells Kitchen. Program që ka si autore Olsa Muhametin ka shumë surpriza.

Të shtunën në ekranin e Top Channel rikthehet shiko kush luan. Spektakli argëtues një javë më parë startoi në këtë sezon të ri televiziv duke tërhequr vëmendjen e duke patur një shikueshmëri të lartë.

E diela do jetë akoma më argëtuese. Në ditën e fundit të vajës në ekranin e Top Channel ju keni mundësi të ndiqni programin e diell. Këtë sezon me një format shumë më argëtues, debatues por edhe me shumë rubrika që përfshijnë të gjitha moshat.

Dhe të dielën në orën 21 është qershia mbi tortë e surprizave të programacionit të Top Channel. Rikthehet humori I papërsëritshëm i portokalli. E diela është edhe starti I sezonit të ri të portokalli e cila është në provat e fundit.

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#TopNews#TopChannel
Категория
Трендовое видео
Комментариев нет.